Občina Dobrova - Polhov Gradec Občina Dobrova - Polhov Gradec
OBČINA|VLOGE IN OBRAZCI|RAZPISI IN POZIVI|PREDPISI|NOVICE|PRIREDITVE|KONTAKT
NAJDI
NOVICE > Delo občinske uprave
Zaprtje šol in vrtcev izkoristili za vzdrževalna dela
Datum objave: 23.11.2020
Šole so trenutno res zaprte, vrtci pa delujejo v zelo omejenem obsegu. A vzgojno-izobraževalni zavodi v tem času kljub vsemu ne samevajo povsem. Pretekli meseci so bili izkoriščeni za opravilo številnih vzdrževalnih del.

V POŠ Šentjošt so hišniki prepleskali stene, opravljen pa je bil tudi pregled sanitarij. V straniščih je bilo zaenkrat opravljeno temeljito čiščenje ter zamenjava sifonov. Nekaj novosti pa bo otroke pričakalo tudi v vrtcu na Dobrovi. Kako izgleda nov zgornji vhod z odstranjenimi drsnimi vrati, si lahko pogledate na fotografiji. Za investicijo, ki ni le varnejša in bolj praktična rešitev, je poskrbela Osnovna šola Dobrova. Že poleti pa se je na parkirišču pred vrtcem pričela ureditev prostora za smetnjake, po namestitvi lesenega zaključka ograje pa je projekt sedaj zaključen. Nova ureditev je poskrbela za izboljšanje z vidika prometne varnosti, saj je dostop do parkirišča sedaj urejen in olajšan. V začetku decembra pa sledijo še dela v Vrtcu Brezje, kjer bo poskrbljeno za ureditev kletnih prostorov.

Tudi otroci verjetno že nestrpno pričakujejo vrnitev v šolske klopi in vrtčevske igralnice. Nekateri med njimi se bodo vrnili v osvežene prostore. A vrnitve bodo zagotovo veseli vsi.

sentjost 1.jpg (3,2 MB)
 sentjost 2.jpg (3,2 MB)
 sentjost 3.jpg (2,7 MB)
 sentjost 4.jpg (2,3 MB)
 sentjost 5.jpg (2,6 MB)
 vhod vrtec dobrova 1.jpg (5,2 MB)
 vhod vrtec dobrova 2.jpg (5,4 MB)
 vrtec dobrova 1.jpg (4,3 MB)

Pripravil/-a: Lucija Rus

LAS - Barje z zaledjem Dobrote Blagajeve dežele Blagajeva pot Grajska poroka Prireditve v Blagajevi deželi
Kazalo vsebine | O straneh © Občina Dobrova - Polhov Gradec
O SPLETNIH STRANEH
OBČINE DOBROVA - POLHOV GRADEC
© Občina Dobrova - PolhovGradec 2004-2020. Vse pravice so pridržane.
Oblikovanje: Maša Kozjek
Tehnična izvedba: Eppro, Boštjan Kožuh s.p.