Komunala Novo mesto uredila območje vodarne Jezero

Objavljeno: 17.11.2020

Komunala Novo mesto uredila območje vodarne Jezero

Kdor je lepe jesenske popoldneve izkoristil za sprehode po urejenih sprehajalnih poteh v Šmarjeških Toplicah je najbrž opazil pozitivne rezultate obširne čistilne akcije, ki jo je na območju vodarne Jezero izvedla Komunala Novo mesto. Komunala, katere poslanstvo je skrb za čisto in urejeno okolje je na območju vodarne Jezero izvedla celovito ureditev z odstranitvijo propadajočih gospodarskih objektov in čiščenjem površin, ki so bila v zaraščanju. Nova ureditev območja vabi k novim vsebinam, ki bi bila primerna za umestitev v območje vodnega zajetja Jezero, ki z vodo napaja večji del Dolenjske.

Občina Šmarješke Toplice in Komunala Novo mesto vse od nastanka samostojne občine odlično sodelujeta in si bosta nadalje prizadevala za urejeno, čisto ter obiskovalcem in občanom prijazno okolje Šmarjeških Toplic.

OBMOČJE VODARNE PREJ

tl_files/2020/aktualne objave 2020/vodarna prej.JPG